Kaçak Tespit Sensörü EX-F70 / EX-F60 / Fotoelektrik Sensörler

Güvenilir algılama [EX-F70]

- Kılcallık etkisi Kılcallığın

benzersiz etkisi, küçük sızıntıların ve yapışkan sıvıların güvenilir bir şekilde algılanmasını sağlar.

Güvenilir algılama

- Yeni tip tespit yöntemi

Bir sızıntı meydana geldiğinde, ışın yayan parçadan gelen ışın, sızan sıvıdan saçılır ve ışın alıcı kısma aktarılmaz.

Kompakt, yerden tasarruf sağlayan [EX-F70]

Bu ince (10 mm 0,394 inç ) yan montaj sensörü, özellikle dar alanlarda kullanım için iyidir.

Kompakt, yerden tasarruf sağlayan [EX-F70]
Kompakt, yerden tasarruf

Hassasiyet ayarlamasına gerek yoktur [EX-F70]

Ayarlayıcı ile hassasiyet ayarına gerek yoktur, bu nedenle ilk montaj kolaydır.

Kolay kullanım kontrolü [EX-F70]

Bu sensör, doğru monte edildiğinde yanan bir NORMAL göstergesiyle (yeşil) ve sızan sıvıyı algılarken veya yanlış monte edildiğinde yanan bir HATA göstergesiyle (kırmızı) donatılmıştır (özel montaj braketini takmayı unutmayın). Böylece işlem kolayca kontrol edilebilir.

Güvenli tasarım [EX-F70]

Sensör doğru şekilde monte edilmezse, kablo koparsa veya bağlantısı kesilirse veya sensör düzgün çalışmıyorsa, çıkış ışın alınmadığı zamankiyle aynıdır (SIZIN).
Tasarım, takmayı unutmak gibi insan hatalarıyla ilgilenir.

Kolay kurulum ve sıfırlama [EX-F70]

Kolay montajı kolaylaştırır: SUS montaj braketi tipi sadece tek bir vida kullanılarak monte edilebilir ve PVC montaj braketi tipi sadece iki vida veya bir yapıştırıcı kullanılarak monte edilebilir. Kaçak tespitinden sonra sıfırlama için bileşen değişimi gerekmez. Basit şekil sızan sıvıyı silmeyi kolaylaştırır.

PVC montaj braketi mevcuttur [EX-F72 □]

PVC'den (polivinil klorür) yapılmış bir montaj braketi mevcuttur. Bu montaj braketi, normal metal braketlerin paslanacağı ortamlarda normal olarak kullanılabilir.

PFA muhafazası mükemmel kimyasal direnç sağlar [EX-F60]

Sensör muhafazası ve kablo kılıfı, kimyasallara karşı oldukça dayanıklı PFA'dan yapılmıştır. Sülfürik asit, hidroklorik asit veya amonyak gibi kimyasal sızıntıları olsa bile doğru algılama elde edilir.

PFA muhafazası mükemmel kimyasal direnç sağlar

Kolay kurulum ve sıfırlama [EX-F60]

Basitleştirilmiş şekil, sıvı sızıntılarından sonra, sadece sıvıyı silerek temizlemeyi kolaylaştırır ve hiçbir parçanın değiştirilmesi gerekmez.

Kompakt, yerden tasarruf sağlayan [EX-F60]

Dahili amplifikatörüyle bile, boyut W26 x H19 x D9 mm W1.024 x H0.748 x D0.354 inç'te kompakttır , böylece dar alanlarda bile kullanılabilir.

Kompakt, yerden tasarruf sağlayan [EX-F60]

Özellikle kaçak tespit sensörlerini bağlamak için üretilmiş tel tasarruf ünitesi! [EX-FC1]

- Kablolamayı kurtarır! Şimdi 8 adede kadar kaçak tespit sensörünü bağlar
EX-FC1, EX-F71 / 72, EX-F61 / F62 kaçak tespit sensörleriyle özel kullanım için basit bir tel tasarruf ünitesidir. (Genel sensörlerle de kullanılabilir.)
EX-FC1, 8 kaçak tespit sensöründen gelen çıkışları tek bir OR çıkışına entegre eder, böylece önemli kablolama ve yerden tasarruf sağlanır.
* Sadece bir kaçak tespit sensörü bağlıyken bile, sensör sıvı sızıntısı tespit ederse veya ünite yanlış takılmışsa bir KAPALI sinyali verilir.

- İnce ve kompakt
Yer tasarrufu önemlidir, çünkü ultra ince ve kompakt EX-FC1 yalnızca W20 x H80 x D52 mm W0.787 x H3.150 x D2.047 inç ana ünite gövde boyutlarına sahiptir .

- Tek dokunuşlu konektörle kolayca bağlanır Bağlantılar, kaçak tespit sensörü kablo uçlarını geçmeli erkek konnektör SL-CP1'e takarak yapılır, daha sonra konektör yerine oturana kadar itin! Bu, terminallere bağlamadan önce her kablodan yalıtımı soyma zamanından ve zahmetinden kurtarır.

Tek dokunuşlu konektör ile kolayca bağlanır